Zabezpečenie protipožiarnych hliadok počas návštevy Svätého Otca

Vážení hasiči,

vzhľadom na avizovaný príchod Svätého Otca, pápeža Františka na Slovensko, Vás týmto prosíme o pomoc pri zabezpečovaní protipožiarnych hliadok počas tejto návštevy v meste Prešov dňa 14.09.2021. Ak máte záujem pomôcť, je potrebné registrovať svoj DHZO vo formulári nižšie.

Vzhľadom na vydané a platné opatrenia je obmedzený aj potrebný počet členov DHZO. Všetci prihlásení členovia musia mať min.18 rokov a byť plne zaočkovaní proti COVID-19 (vysvetľuje vyhláška 226 §1 odsek 4).  Prihlásenie je záväzné a prihlásiť sa môžete najneskôr do 31.07.2021.

Všetky ďalšie informácie budú poskytnuté následne veliteľom prihlásených HJ. V prípade nejasností môžete kontaktovať Ing. Mareka Angeloviča na tel. čísle: 0904 838 584.

Vopred Vám ďakujeme za pomoc.

ÚzO DPO SR Prešov

!!! Aktualizácia informácii k prihláseniu DHZO !!!

1, Za jednu DHZO je možné prihlásiť aj viac družstiev. Prihlasovací formulár je však potrebné vypísať za každé družstvo DHZO samostatne (názov DHZO obec1, DHZO obec2,  …).

2, Vypisujete mená a priezviska konkrétnych členov, ktorí sa zúčastnia – menný zoznam je záväzný.

3, Vypisujete len toľko hasičov, koľko sa ich v HJ zúčastní (napr. veliteľ + jeden hasič, t.j. po prvom vypísanom hasičovi kliknete na tlačidlo Ďalší krok).

Formulár na prihlásenie DHZO :
Vzhľadom na prijaté opatrenia príchodu Sv. Otca na Slovensko, budú prioritne povolávaní plne očkovaní členovia DHZO.

 


 

FOTO: zdroj wikipedia